Понеділок, 19.08.2019, 11:37Вітаю Вас Гість | RSS

Пишаємось!

В ЗОШ № 87 пройшов пошуковий проект присвячений видатному учаснику АТО, який навчався в 90-х у нашій школі, досяг успіхів у кіномистецтві та підтримуючи країну повернувся на Батьківщину та став на її захист. Анатолію Пашиніну присвячено куток "Герої поруч з нами" де перетинаються минуле та сучасніть.

Вітаємо Анатолія з отриманням нагороди - "ЗА ГІДНІСТЬ ТА ПАТРИОТИЗМ" від ПЛАСТУ, Всеукраїнського Об'єднання "КРАЇНА".

Анатолій Пашинін, який народився в місті Світловодську Української РСР. 39-річний актор, який прославився ролями в російських серіалах, в даний час воює на Донбасі.

Симпатичний і брутальний актор майже відразу знайшов себе в серіалах, знявся в кінострічках «Адмірал» та «Ми з майбутнього», але найбільшою популярністю у глядачів домігся після ролі в багатосерійному фільмі «Грозові ворота».

Пашинін і справді після закінчення школи вступив до Запорізької державну інженерну академію одночасно на два факультети - металургії та охорони навколишнього середовища і економічний. А на п'ятому курсі поїхав до Москви і вступив до театрального училища. Дебютував в кіно в 2001 році. Крім фільмів і серіалів, Пашинін брав участь в численних телепроектах.

Три роки тому Пашинін повернувся на Батьківщину і вільний час проводить в окопах АТО, як підтримуючи країну став на її захист у рядах 8-го окремого батальйону «Аратта»Української Добровольчої армії. Його знайомі стверджують, що на Україні у артиста не було роботи, і він вирішив змінив бутафорську зброю на бойове.

Перегляньте більше фото

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 396 | Додав: Пальцев | Рейтинг: 5.0/1

«  Грудень 2017  »