Понеділок, 22.07.2019, 03:07Вітаю Вас Гість | RSS

ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ
ШКОЛА
І-ІІІ СТУПЕНІВ № 87

Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади, конкурси, змагання [40]
Національно-патриотичне виховання [43]
Свята [12]
Безпека життєдіяльності [34]
Розвиток школи [18]
Концерти [0]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33
Статті
конкурс Конкурси вчителів Екологічний вектор вакансії
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

 

 

22 травня 2019 року в школі пройшов традиційний Зорепад.

Учні отримали похвальні листи, грамоти за свої особисті , спортивні, загальношкільні досягнення.

Фотоальбом.

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 28 | Додав: Лана | Дата: 22.05.2019 | Коментарі (0)

28 листопада 2018р. відбувся конкурс «Перлина Запоріжжя» у палаці «Орбіта» та традиційне нагородження призерів та учасників конкурсу у номінаціях: мистецтво, поезія, проза, вокал та хореографія.

   Нашу школу представляли учні з 2 по 5 клас: 

Літвін Максим - 3-Б,

Єременко Ганна - 3-Б,

Дем'яненко Анастасія - 3-Б,

Школяренко Аліна,

Семещенко Соломія,

Шевченко Анастасія,

Остроконь Аліна - 4-А клас,

Сиротюк Софія - 2-Б,

Левченко Юлія - 4-В,

та Міхно Вікторія - 5-А клас

В І Т А Є М О !  ! !

Фотоальбом

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 47 | Додав: Лана | Дата: 03.12.2018 | Коментарі (0)

18 жовтня. В школі проходив районний етап інтелект конкурсу Що? Де? Коли? Участь у конкурсі взяли дві збірні команди  школи ..........

Фотоальбом

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 101 | Додав: Лана | Дата: 18.10.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні, 25 квітня актова зала ЗОШ № 87 гостинно відчинила свої двері для найрозумніших учнів шкіл Дніпровського району.

Саме у нас пройшов другий відбірковий тур інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" весняного сезону 2018 року.

Нашу школу представляли три команди: 

Команда “Українські перці”

  1. Бойко Артем 6-Б клас

  2. Білобородова Вікторія 6-Б клас

  3. Завгородній Владислав 6-Б клас

  4. Медведєв Антон 6-Б клас

  5. Муравйова Катерина 6-Б клас

  6. Щербакова Євгенія 6-Б клас

  7. Онісковець Мілена 6-Б клас

  8. Малюгін Віталій 6-Б клас

Дебютанти гри - команда “Победители по жизни

  1. Северина Анна 7-Б клас

  2. Гарус Вікторія 7-Б клас

  3. Гриценок Алла 7-Б клас

  4. Трегуб Катерина 7-Б клас

  5. Ходунов Олександр 7-Б клас

І вже досить досвічена команда “Повний Джингл Бэллз” у складі якої учні 9-А класу Ільченко Денис, Дегтяренко Артем, Нагайлик Еліза, Шалик Олександра, Шевченко Максим та, знов таки, дебютант, але вже досить результативний гравець - Хлопко Дмитро.

За підсумками двох відбіркових районних турів команда “Повний Джингл Бэллз” набравши 20 балів посіла 3 місце і отримала запрошення на фінал весняного Кубку  інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"!

Окрема подяка чарівним "ластівкам" - ученицям 9-А класу Летнянчин Лізі, Рибаченко Каті та Балені Даші, які були помічницями організаторів гри.

Керівник та тренер команд — Пальцев Олексій Леонідович ... Читати далі »

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 242 | Додав: Пальцев | Дата: 25.04.2018 | Коментарі (0)

Маленькі таланти 3-А та 3-В класу - у всьому талановиті! Вони мають не тільки золоті ручки, а ще й світлі голови.

Сьогодні вони отримали сертифікати призерів та переможців міжнародного математичного конкурса "Кенгуру".

Привітаємо юних математиків та їх класних керівників Щвець Віру Володимирівну та Єременко Катерину Георгіївну!

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 126 | Додав: Пальцев | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

23-25 лютого 2018 року у Вінниці відбувся Чемпіонат України з ушу (саньшоу). Змагання зібрали понад 150 найсильніших спортсменів з усіх регіонів України.

Запорізький регіон представляли 17 спортсменів, 14 з яких - вихованці міської ДЮСШ № 10. Юні спортсмени не лише завоювали золоті нагороди, але й потрапили до складу Національної збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи з ушу.

За результатом змагань вихованці ДЮСШ № 10 завоювали 14 нагород різного ґатунку: 8 золотих, 5 срібних та 1 бронзову медаль.

Перші місця здобули Микита Ткаченко, Деніел-Стівен Веретельніков (6-Б клас, ЗОШ № 87), Тимофій Раєнко, Олексій Тищенко (10-А клас, ЗОШ № 87), Дмитро Логвиненко, Іван Мартиненко, Арсен Ничипорук, Аким Рафієв. Срібні призери - Олексій Базилевський, Данило Сіроштан, Ярослав Сокуренко, Дмитро Карнаух, Данило Кравченко. Андрій Цимбал завоював бронзову нагороду Чемпіонату. ... Читати далі »

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 181 | Додав: Пальцев | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

Конкурсні роботи на ІІІ Міський конкурс шкільних газет та сайтів "Mediaschool-2018" у номінації "Кращий друкований твір "Про Запоріжжя з любов'ю"

Моє улюблене місто - Запоріжжя. Автор - Ольшанська Юлія, 7-Б клас. Вчитель - Лохманюк С. В.

Моє Запоріжжя. Автори - учні 6-Б класу Медвєдєв Антон, Малюгін Віталій, Муравйова Катерина, Білоножко Ліза. Вчитель - Юр'єва О. М.

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 365 | Додав: Пальцев | Дата: 24.02.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 4 5 »
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту