Четвер, 19.09.2019, 12:22Вітаю Вас Гість | RSS

У школі пройшов конкурс "Хвилина слави" Учні показали свої таланти. Зворушливу гру на гітарі, глюкофоні, бандурі, заворожив спів вокалістів, звеселили хореографічні композиції. Бажаємо всім учням творчих досягнень, злетів, натхнення!

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 46 | Додав: Лана | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

Ну

1. Перший день цього тижня початкової школи пройшов під гаслом "Жовто-блакитних стрічок"

Наші маленьки патріоти всі як один одягли національну вишиванку

2. День другий. Смугасто-картатих

3. День третій пройшов під назвою "Зелені листочки". Зелений день у 4-В. У 2-А проект "Тварини взимку". Фотопрезентація "Моя тваринка". Першокласники провели день друзів природи, виготовили і розвісили годівнички для птахів на школьному подвір'ї.

4. День четвертий. День червоного кольору у 2-Б. Математичний КВК.

Див. ФОТОАЛЬБОМ

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 89 | Додав: Лана | Дата: 12.02.2019 | Коментарі (0)

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 75 | Додав: Лана | Дата: 17.12.2018 | Коментарі (0)

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 70 | Додав: Лана | Дата: 08.12.2018 | Коментарі (0)

П'ять років тому, 21 листопада 2013 року, в Україні почався Євромайдан. У той листопадовий четвер сотні людей вийшли на Майдан Незалежності з мирним протестом проти раптового скасування колишньою владою наміру підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

У школі сьогодні, 23 листопада пройшли виховні години з нагоди вшанування пам`яті жертв Голодомору  та Революції Гідності 2013. Також учні школи зустрілися з поетом Миколою Сергієнко, відомим як Микола Джміль.

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 87 | Додав: Лана | Дата: 23.11.2018 | Коментарі (0)

16 жовтня в школі відбувся ІТ-міні-фестиваль для підлітків "заКОДуй". Були запрошені учні 9х класів.

Посилання  на джерело Громадський простір

Організатор проекту – Запорізька Обласна Молодіжна Організація “Наше щасливе життя”. Подія відбувається в рамках ініціативи “Meet and Code” що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 73 | Додав: Лана | Дата: 16.10.2018 | Коментарі (0)

З ініціативи ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.
   Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і також відзначає сьогодні День людей похилого віку. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

У нашій школі прошли акції вітання з ветеранами, зустрічі з громадянами похилого віку, цікаві виховні години

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 73 | Додав: lanakoch75 | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

12 вересня учні нашої школи відвідали центр сільського туризму "Аквазоо", який розташований в селещі Петропіль. Школяри отримали освітню екскурсію, запальну розважальну програму з аніматорами та дискотеку. Море позитивних вражень, смачні частування, розіграши та цікаві подарунки - залишилися в спогадах дітей та вчителів.

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 114 | Додав: Лана | Дата: 13.09.2018 | Коментарі (0)

Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.
У середині XVII ст., Після приєднання Гетьманщини до Російської держави, набувають поширення блакитні (сині) полотнища із золотими або жовтими зображеннями хрестів та інших знаків. З часів козаччини жовто-блакитне поєднання кольорів поступово починає домінувати на українських хоругвах, прапорах і клейнодах.
Після того, як перервалася традиція козацької символіки, тривалий час в Україні, яка перебувала у складі Російської імперії, питання про національні символи не піднімалося.
Першу спробу створити жовто-блакитний прапор з двох горизонтальних смуг приблизно такої форми, як тепер, здійснила Головна Руська Рада (орган, який представляв національний рух українського населення Галичини), яка почала боротьбу за відродження української нації. У червні 1848 року на міській ратуші Львова вперше був піднятий жовто-блакитний прапор.
Поштовхом до поширення жовто-блакитної символіки стала Лютнева революція 1917 р. в Росії.  ... Читати далі »

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 151 | Додав: Пальцев | Дата: 23.08.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 4 5 »

«  Вересень 2019  »