Вівторок, 12.11.2019, 02:44Вітаю Вас Гість | RSS

В рамках щорічного плану виховання молоді Запоріжжя нашу школу відвідали бібліотекарі осіпенківської районної дитячої бібліотеки. Вони розповіли про новинки літератури, провели вікторину "Казкові герої" та грали у гру "Вгадай казку" - (пазли), загадували та відгадували загадки, показували ляльковий театр  та запросили наших першокласників до їхньої бібліотеки.

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 12 | Додав: Лана | Дата: 17.10.2019 | Коментарі (0)

11 жовтня 2019 в школі відбувся благодійний  шкільний ярмарок.

від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітні лоти, смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, аби відразу можна було розставити усе і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам, гостям

Дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.

Осінній покровський ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, будуть розподілені адресно на першочергові цілі. Взагалі, благодійні заходи у шко ... Читати далі »

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 22 | Додав: Лана | Дата: 11.10.2019 | Коментарі (0)

У школі пройшов конкурс "Хвилина слави" Учні показали свої таланти. Зворушливу гру на гітарі, глюкофоні, бандурі, заворожив спів вокалістів, звеселили хореографічні композиції. Бажаємо всім учням творчих досягнень, злетів, натхнення!

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 55 | Додав: Лана | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

Ну

1. Перший день цього тижня початкової школи пройшов під гаслом "Жовто-блакитних стрічок"

Наші маленьки патріоти всі як один одягли національну вишиванку

2. День другий. Смугасто-картатих

3. День третій пройшов під назвою "Зелені листочки". Зелений день у 4-В. У 2-А проект "Тварини взимку". Фотопрезентація "Моя тваринка". Першокласники провели день друзів природи, виготовили і розвісили годівнички для птахів на школьному подвір'ї.

4. День четвертий. День червоного кольору у 2-Б. Математичний КВК.

Див. ФОТОАЛЬБОМ

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 99 | Додав: Лана | Дата: 12.02.2019 | Коментарі (0)

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 88 | Додав: Лана | Дата: 17.12.2018 | Коментарі (0)

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 77 | Додав: Лана | Дата: 08.12.2018 | Коментарі (0)

П'ять років тому, 21 листопада 2013 року, в Україні почався Євромайдан. У той листопадовий четвер сотні людей вийшли на Майдан Незалежності з мирним протестом проти раптового скасування колишньою владою наміру підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

У школі сьогодні, 23 листопада пройшли виховні години з нагоди вшанування пам`яті жертв Голодомору  та Революції Гідності 2013. Також учні школи зустрілися з поетом Миколою Сергієнко, відомим як Микола Джміль.

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 95 | Додав: Лана | Дата: 23.11.2018 | Коментарі (0)

16 жовтня в школі відбувся ІТ-міні-фестиваль для підлітків "заКОДуй". Були запрошені учні 9х класів.

Посилання  на джерело Громадський простір

Організатор проекту – Запорізька Обласна Молодіжна Організація “Наше щасливе життя”. Подія відбувається в рамках ініціативи “Meet and Code” що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 77 | Додав: Лана | Дата: 16.10.2018 | Коментарі (0)

З ініціативи ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.
   Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і також відзначає сьогодні День людей похилого віку. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

У нашій школі прошли акції вітання з ветеранами, зустрічі з громадянами похилого віку, цікаві виховні години

Фотоальбом

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 92 | Додав: lanakoch75 | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 4 5 »