Неділя, 18.08.2019, 00:43Вітаю Вас Гість | RSS

День пам’яті Героїв Небесної сотні

Ми згадуємо події, які відбулися в самому серці України під час
громадських протестів Революції Гідності. На вулиці Києва вийшли юнаки і дівчата, які більш за все прагнули європейського вибору та розвитку нової
демократичної правової держави.
На жаль, доля підготувала для них важкі випробування, а за свободу та гідність України прийшлось заплатити кров’ю.
Чотири роки тому у період з 18 по 20 лютого почулися безжальні постріли снайперів, які забрали життя простих українців на холодній землі столиці.
«Небесна Сотня» своїм життям розрахувалась за свободу для мільйонів українців, а із полум’я їх віри в найвищі цінності та ідеали вийшла ще більша кількість загартованих вогнем і мечем патріотів, які згодом першими стали на захист соборності і незалежності у війні на сході України.
Саме тому за ініціативи Обласного центру патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, у співпраці з кіноконцертним залом імені Олександра Довженка відбудеться урочистий захід присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної сотні.

Дата проведення – 20.02.2018
Час проведення – 12.30.
Місце проведення – кіноконцертний зал ім. О.П. Довженка

Мета заходу: згадування подій, які відбулися під час громадських протестів Революції Гідності 18-20 лютого 2014 року; вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні та Антитерористичної операції, які своїм життям розрахувалась за свободу для мільйонів українців.
В рамках заходу відбудеться показ фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги», у сюжеті якого розповідається історія одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф'єва. Символічно та стратегічно важливий об'єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни.

Джерело: paltsev.pp.ua

Категорія: Національно-патриотичне виховання | Переглядів: 168 | Додав: Пальцев | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2018  »