П`ятниця, 03.04.2020, 11:10Вітаю Вас Гість | RSS

Запорізької міської ради Запорізької області

(нова редакція)

Х. Контроль за діяльністю навчального закладу

10.1. Державний контроль за діяльністю навчального закладу здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері загальної середньої освіти.

10.2. Державний контроль за діяльністю навчального закладу здійснюють: центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, Департамент освіти і науки Запорізької міської ради та його відокремлений підрозділ - територіальний відділ освіти Дніпровського району.

10.3. Основною формою державного контролю за діяльністю навчального закладу є державна атестація навчального закладу, яка проводиться не рідше ніж один раз на десять років у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти. Результати державної атестації оприлюднюються.

10.4. У період між атестацією проводяться перевірки (інспектування) навчального закладу з питань, пов'язаних з навчально-виховною діяльністю. Зміст, види і періодичність таких перевірок визначаються залежно від стану навчально-виховної роботи, але не частіше як два рази на рік. Перевірки з питань, не пов'язаних з навчально-виховною роботою закладу, проводяться його власником відповідно до законодавства.

«  Квітень 2020  »