Вівторок, 12.11.2019, 02:49Вітаю Вас Гість | RSS

Батькам майбутніх першокласників

Батькам на 2019-2020 навчальний рік

Списки майбутніх першокласників 2019-2020

УВАГА. Запорізька загальноосвітня школа № 87 оголошує набір учнів у перші класи.

У школі працюють досвідчені та добре підготовлені вчителі, які зможуть забезпечити найменшим учням якісне навчання, всебічну увагу, розвиток їх індивідуальних особливостей та дозвілля. У початковій школі використовуються прогресивні педагогічні технології та передовий досвід.

Необхідні документи: заява від батьків, копія свідоцтва про народження, медична картка.

Якщо ви шукаєте для своєї дитини домашньої, комфортної атмосфери, професійних, добрих, уважних педагогів – приходьте до нас!

В початковій ланці працюють вчителі вищої та першої категорії, які мають звання - «старший вчитель», «вчитель-методист», з достатнім досвідом роботи. Для дітей створено всі умови для творчого та фізичного розвитку. Заняття з фізичної культури проходять в окремому спортивному залі. Уроки з англійської мови, фізичної культури, музичного мистецтва, інформатики ведуть вчителі спеціалісти. Кабінети початкової ланки обладнані сучасними меблями, відповідають сучасним вимогам.

В школі працюють практичний психолог, вчитель-логопед, соціальний педагог. За здоров'ям учнів спостерігає дитячий лікар та медична сестра. Харчування учнів забезпечує своя шкільна їдальня.

Для розвитку учнів в другій половині дня працюють групи продовженого дня. В цей час учням пропонуються заняття в спортивних секціях з УШУ, Сань шоу, футболу, волейболу, заняття сучасною хореографією в студії «Хортиця», ізостудії «Обрій», в шкільному хорі «Калинова сопілка», працює гурток "Вмілі ручки", "Влучний стрілець".

Школа співпрацює з виїзними театральними колективами, цирком, театром ляльок, обласною філармонією. Постійно проводяться різноманітні екскурсії. Все це дозволяє урізноманітнити вільний час дітей, сприяє творчому та фізичному розвитку дітей.

Стаття для батьків про психологічну готовність майбутніх першокласників до школи та методи самостійного її визначення.

Стаття про особливості вибору школи для майбутніх першокласників «Гимназия VS школа, или Как в Запорожье правильно выбрать «камеру хранения» для ребенка» на сайті Репортер.

Основні рекомендації для батьків майбутніх першокласників.

1.Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Зробіть це м'яко: «який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд».

2.Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

3.Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).

4.Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скарги з боку навколишніх, навіть учителя або вихователя, відповідайте: «Спасибі, ми обов'язково поговоримо на цю тему».

5.Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.

6.Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення - запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) - нехай розповість, що більше всього подобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво.

7.Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.

8.Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння.

9.Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: «Вийде обов'язково, тільки потрібно ще раз спробувати». Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.

10.Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.

«  Листопад 2019  »