Понеділок, 22.07.2019, 03:10Вітаю Вас Гість | RSS

Адміністрація школи

Директор школи: Школьніков Михайло Зиновійович

Здійснює загальне керівництво за всіма напрямками діяльності школи у відповідності із Статутом, законодавством України.

Спільно з Радою школи визначає мету, стратегію, завдання розвитку школи, приймає рішення про програмне планування школи. Здійснює розробку та впровадження програми розвитку школи, навчальних планів.

Визначає структуру управління школою, штатний розпис.

Вирішує наукові, навчально-методичні, адміністративні, господарчі та інші питання, що виникають в процесі діяльності школи.

Здійснює підбір, прийом на роботу і розподіл кадрів.

Визначає посадові обов'язки працівників.

Затверджує розклад занять учнів, графіки роботи, педагогічне навантаження.

Визначає разом з органами самоуправління розміри та порядок преміювання.

Формує контингент учнів, забезпечує соціальний захист учнів.

Забезпечує державну реєстрацію закладу, ліцензування загальноосвітньої діяльності школи.

Керує педагогічною радою школи, забезпечує виконання колективного договору.

Забезпечує для здійснення діяльності школи залучення додаткових коштів.

Керує на правах операційного управління майном, що є власністю школи.

Призначає відповідальних осіб за дотриманням вимог з охорони праці та безпеки життя та здоров'я.

Забезпечує проведення освітнього процесу в школі.

Заступник директора: Гаркуша Ірина Миколаївна

Здійснює контроль за навчальним навантаженням учнів, складає розклад навчальних занять та інших видів навчальної діяльності.

Веде табель обліку робочого часу.

Організовує роботу по підготовці та проведенню зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації учнів, замовленню документів про освіту.

Відповідає за інформатизацію навчально-виховного процессу, модератор інформаційного порталу школи.

Контролює рух учнів, ведення алфавітної книги обліку учнів.

Аналізує результати навчальних досягнень учнів по класам та виконання варіативної частини програми.

Керує та контролює діяльність вчителів іноземної мови та літератури. Здійснює контроль за навчально-виховною діяльністю в 5 та 11 класах.

Організовує та контролює індивідуальне навчання учнів.

Здійснює контроль за навчально-виховною діяльністю в 7-8 класах, керує та контролює діяльність вчителів російської мови та літератури, української мови та літератури, ОБЖД, історії, організовує та контролює чергування вчителів по школі.

Заступник директора: Шевченко Олена Федорівна

Відповідає за визначення, аналіз та оцінювання якості освіти в школі, результатів освітнього процесу, вивчення досягнень, попереднього досвіду, конкретних переваг школи, планування та організацію виконання програми розвитку школи.

Організовує роботу педагогічної ради школи, визначення та навчання обдарованих дітей.

Планує та організовує проведення предметних олімпіад із базових дисциплін; конкурсів та виставок творчих робіт учнів школи.

Здійснює заходи щодо поповнення бібліотеки навчально-методичною літературою, фаховими журналами та газетами.

Контролює стан викладання математики, фізики, інформатики, хімії, біології, астрономії, а також реалізацію стратегії розвитку школи.

Заступник директора: Колпакова Юлія Миколаївна

Здійснює керівництво виховною системою школи.

Розвиває систему позакласної роботи, проводить інструктивно-методичну роботу з класними керівниками.

Організовує чергування класів по школі.

Контролює діяльність педагога-організатора. Встановлює зв'язки з зовнішньошкільними соціально-культурними закладами.

Організовує роботу по боротьбі  з бездоглядністю дітей, роботу з дітьми, що схильні до правопорушень, підтримує зв'язки з комісією у справах неповнолітніх, міліцією.

Забезпечує роботу із соціального захисту дітей, контролює дотримання вимог до охорони дитинства.

Разом з психологічною службою розробляє систему діагностики та аналізу змін у розвитку особистості учня.

Організовує роботу шкільного органу самоврядування шкільних дитячих організацій.

Керує роботою ШМО класних керівників, роботу вчителів хімії, біології, географії. Здійснює організацію та контроль навчальної діяльності учнів 6 - 8 класів. Організовує літню навчальну практику учнів.

Відповідає за виконання всеобучу в школі, ведення документації з даного питання.

Контролює діяльність шкільної медсестри.

Психолог школи: Шестоух Вікторія Миколаївна
Соціальний педагог: Бойко Олена Іванівна